allegro


Biuro prasowe Komunikat prasowy 
 
Znajdź komunikat
  
29.09.2011

Nowe wyróżnienie na listach aukcji - "wysyłka GRATIS"


Multimedia 
 
«1 z 1pobierz»
jpg, 2.78kB
 
Zobacz też 
  
Kontakt dla mediów 
 
Anna Tokarek
Grupa Allegro Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 182
60-166  Poznań

 
Inne formaty 
  
   

Aukcje z opcją darmowej przesyłki cieszą się coraz większą popularnością. Od 29 września Użytkownicy serwisu Allegro będą mogli jeszcze szybciej dotrzeć do takich ofert. Wszystkie aukcje, w których Sprzedający pokrywa koszty przynajmniej jednej z opcji dostawy rejestrowanej, zostaną wyróżnione oznaczeniem – „wysyłka GRATIS”. Aukcje z darmową przesyłką będzie można wyszukać za pomocą filtra na listingach kategorii, ofert sklepowych oraz w wyszukiwarce zawansowanej.

Według raportu opublikowanego w grudniu 2010 przez serwis ComScore*, 84% klientów e-sklepów wskazało darmową wysyłkę jako bardzo ważny czynnik do podjęcia decyzji zakupowej. 
- Konkurowanie wyłącznie ceną przestaje być dominującym czynnikiem przy ocenie atrakcyjności oferty. Klient zaczyna wybierać takie rozwiązania, bądź produkty, które dostarczą coś więcej niż korzystną cenę -  mówi Kuba Maruszczak, z Działu Produktów Allegro. Czy darmowa wysyłka  stanie się standardem w zakupach internetowych? Sytuacje, w których to Sprzedający pokrywa koszty przesyłki są coraz częstsze, a to pozwala już mówić o pewnym trendzie - komentuje Maruszczak.

Dodatkowo, w przypadku zakupu przedmiotu z opcją darmowej wysyłki i wystawieniu oceny sprzedaży przez Kupującego, Sprzedający otrzyma automatycznie maksymalną ocenę kosztu wysyłki (5 gwiazdek) w ocenie sprzedaży.

deliciousfeeddrukuj stronępoleć znajomemu

Załączniki