allegro


Biuro prasowe Komunikat prasowy 
 
Znajdź komunikat
  
10.02.2011

Suknie ślubne Macieja Zienia tylko w BuyVip


Multimedia 
 
«1 z 6pobierz»
jpg, 144.45kB
jpg, 149.52kB
jpg, 179.52kB
jpg, 166.11kB
jpg, 163.74kB
jpg, 181.18kB
 
Zobacz też 
  
Kontakt dla mediów 
  
Inne formaty 
  
   

Z okazji walentynek BuyVIP przygotował wyjątkową ofertę ślubną – dokładnie 14 lutego w serwisie pojawi się ekskluzywna kolekcja sukien i akcesoriów autorstwa Macieja Zienia. Klientki BV będą mogły wybierać spośród kilkunastu modeli linii Zień Mariage, które tylko przez 7 dni będą dostępne w wyjątkowych cenach.

Marka Zień niezmiennie kojarzy się z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem. Szczególne miejsce w twórczości projektanta zajmują suknie ślubne, które pojawiają się na wybiegu w kulminacyjnym momencie  pokazów. Maciej Zień nie bez powodu nazywany jest ulubionym projektantem gwiazd - kreacje ślubne z metką Zień wybrały m. in. Patrycja Damięcka, Katarzyna Cichopek, Justyna Steczkowska, Monika Richardson, Beata Chmielowska i Barbara Michalczewska.

- Suknia ślubna jest czymś więcej niż kreacją. To odzwierciedlenie marzeń pielęgnowanych od dzieciństwa – mówi Maciej Zień - Pośród nieskończonych odcieni bieli i różnorodności detali, poszukuję ponadczasowych rozwiązań, które idealnie wkomponują się w obraz najpiękniejszego dnia w życiu każdej kobiety. Linia Zień Mariage jest ukłonem w stronę tradycji na drodze ku nowoczesności. Tworzę ją natchniony wdziękiem i elegancją celebracji ślubu. Starannie dobieram szlachetne tkaniny i dodatki, czuwam nad perfekcją wykonania. Pragnę, aby każda kreacja miała wyjątkowy charakter, a nosząca ją kobieta czuła się szykownie i zmysłowo – przekonuje projektant.

Kreacje Zień Mariage powstają wyłącznie z naturalnych tkanin, dzięki którym zyskują niebywałą lekkość. Kolekcja ślubna dostępna w BuyVIP powstała ze sprowadzanych na zamówienie włoskich i francuskich materiałów. Projektant wykorzystał w niej głównie jedwabie - organzę, muślin, szyfon, żorżetę, satynę, habotaj i tiul. Delikatne i zwiewne tkaniny potęgują zmysłowe wrażenia nadając kolekcji romantyczny charakter. Każda z kreacji została ręcznie wykończona  przez doświadczony zespół Atelier Zień. Wybrane modele zostały ozdobione piórami i kryształami Swarovskiego. Uzupełnieniem kolekcji, która 14 lutego pojawi się w  BuyVIP będą wyselekcjonowane przez projektanta akcesoria ślubne najlepszych światowych marek.

Dodatkowo klientki, które dokonają zakupu w BV otrzymają możliwość zamówienia sukienki według swoich wymiarów. Kolekcja Zień Mariage będzie dostępna w serwisie BuyVIP tylko do 20 lutego. Ceny kolekcji w BuyVIP będą niższe do 50% w porównaniu z regularną ofertą.

deliciousfeeddrukuj stronępoleć znajomemu

Załączniki